بیانیه فرماندهی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در محکومیت مواضع اسلام‌ستیزانه ماکرون
1399/08/08

 

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در پی اقدام موهن و سخیف نشریه شارلی ابدو در اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم(ص) و حمایت رئیس جمهور فرانسه از این اقدام اسلام ستیزانه بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از مرکز مقاومت بسیج، پیمان فلسفی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در پی سخنان هتاکانه و جاهلانه رئیس جمهور فرانسه و اصرار این مقام فرانسوی بر ادامه اهانت و حرمت شکنی علیه ساحت منور و مکرم پیامبر اعظم ( صلی الله علیه وآله) و از این اقدام اسلام ستیزانه بیانیه‌ای بدین شرح صادر کرد.

بسم‏الله الرحمن الرحیم

«یریدون لیطفؤا نورالله بافواههم والله متم نوره و لو کره الکافرون» (صف/8)

حمایت از توهین و جسارت به حضرت ختمی‌مرتبت، پیامبررحمت و مهربانی و پاک‌ترین مخلوق عالم هستی حضرت محمد (ص)، نشان از عجز دشمنان در برابر گسترش نفوذ اسلام در جان و دل مردم جهان و بیانگر ذات پلید و شیطانی مخالفینی است که از رسیدن پیام صلح و دوستی اسلام ناب به قلب‌های پاک همه آزادیخواهان جهان جلوگیری می نمایند.

قطعاً این‌گونه اقدامات برای ایجاد عصبانیت میان مسلمانان و پیروان ادیان الهی و تخریب چهره نورانی آخرین فرستاده خدا است اما این جسارت ها گرد و غباری بیش نیست و بر نورانیت جاودان آن حضرت اثری نخواهد داشت و بر خلاف باور منتشرکنندگان آن، موجبات بیداری و وحدت بیشتر جوامع انسانی و اسلامی شده و چیزی از ارزشهای سراج منیر نمی‌تواند بکاهد.

لذا چنین رفتارهایی که به بهانه آزادی بیان انجام می شود خود بزرگ ترین ضربه را به آزادی بیان می زند زیرا هیچ انسان آزاده ای نمی پذیرد که با تمسک به آزادی بیان ،اقدام به توهین به مقدسات بیش از یک و نیم میلیارد مسلمان شود.

اسلام، دین آزادی و معنویت انسان و قرآن، کتاب رحمت و حکمت و عدالت است. وظیفه همه آزادیخواهان جهان و پیروان و رهبران همه ادیان ابراهیمی است که در کنار مسلمانان با سیاست های پلید و شیوه‌های نفرت‌بار مقابله کنند.

فرماندهی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی در خاتمه اعلام کرد و گفت: این نهاد همراه با تمامی بسیجیان و جهادگران عرصه تولید و خدمت در بخش کشاورزی؛ اقدام شنیع سران کشور فرانسه و سخنان نخست وزیر آن کشور را شدیدا محکوم می‌کند و انزجار خویش را از اهداف و انگیزه های شوم مستکبران و دین ستیزان عالم در تفرقه افکنی، قداست زدائی و فتنه انگیزی در میان امت های اسلامی ابراز می دارد.
تعداد مشاهده خبر726 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal